Pianki polietynowe | kształtki

1. Wkładki ochronne, kształtki wykonane z pianki polietylenowej (PE) niesieciowanej

- służą jako bardzo skuteczny materiał tłumiący drgania, jak również uderzenia podczas transportu. Cechą szczególną opakowań wykonanych z tego materiału jest amortyzacja polegająca na powrocie do pierwotnego kształtu po ustąpieniu udaru czy uderzenia.
W ofercie posiadamy kilka gęstości materiału. Gęstość materiału dobierana jest w procesie projektowania i zawiera się w szerokim zakresie od 25kg/m3 aż do 146 kg/m3. Jesteśmy w stanie zapakować delikatne rzeczy, jak np. twarde dyski komputerów, aż po maszyny pakowane w skrzynie drewniane, ważące kilkaset kilogramów.
ZASTOSOWANIE:
branża elektroniczna, motoryzacyjna, budownictwo (właściwości izolacyjne oraz dźwiękochłonne).
 

2. Wkładki, kształtki z pianki polietylenowej (PE) sieciowanej - stanowią idealne rozwiązanie dla opakowań wielokrotnego użytku.

Podobnie jak w przypadku pianek nieusieciowanych, do zastosowań stricte opakowaniowych dysponujemy różnymi gęstościami, jak również kolorami.
ZASTOSOWANIE:
prezentery oraz wkładki wielokrotnego użytku dla narzędzi specjalistycznych z różnych branż.
 

Zalety wkładek ochronnych z pianki polietylenowej

  • Produkt zapakowany w tego typu opakowanie jest bardzo dobrze chroniony.
  • Opakowanie jest estetyczne, a także bardzo przyjazne środowisku.
  • Ilość użytego materiału w porównaniu do opakowań wykonanych ze styropianu jest mniejsza, przez co zmniejszamy ilość odpadu wprowadzanego na rynek.
  • Ponadto opakowania z tego typu materiału są łatwo przetwarzalne i zawracane ponownie do produkcji surowca, co nie występuje w przypadku styropianu.
W celu zaprojektowania optymalnego opakowania potrzebujemy z Państwa strony dostarczenia modelu produktu (zewnętrznych gabarytów, obudowy itp.) oraz informacji na temat wagi.

Wykonanie projektu jest bezpłatne.


Zachęcamy do skorzystania z wyceny tego typu opakowania dla Państwa produktów.