NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące opakowań typu AIRPAG. W przypadku pytań niestandardowych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Do jakich urządzeń, produktów najczęściej stosowany jest AirPag®?

W branży elektronicznej: laptopy, telefony, tablety, monitory, aparaty cyfrowe, lustrzanki. W branży spożywczej: wina, alkohole ( przede wszystkim dotyczy szklanych opakowań typu butelki ). Z pozostałych branż wyjątkowo delikatne i kruche produkty o wysokiej wartości.

Jaka jest cena jednostkowa Airpaga®?

Jest to uzależnione od wielkości opakowania stosowanego do konkretnego produktu. Ceny są uwarunkowane także od ilości zamawianych opakowań.

Jaka jest ogólna wytrzymałość względem upadku z wysokości etc.

Opakowania z powodzeniem przechodzą droptesty ( testy na zrzucanie ).

Czy do użycia Airpaga® trzeba posiadać kompresor? Czy można kupić takie urządzenie w PK SYSTEM?

Trzeba posiadać kompresor lub zwykłą pompkę, PK SYSTEM nie sprzedaje kompresorów.

Czy są jakieś przeciwskazania w wykorzystaniu opakowań AirPag®?

Z pewnością należy zwrócić uwagę na formę transportu – w przypadku wysyłania produktów zapakowanych w airpagi transportem lotniczym, to opakowanie się nie sprawdzi. Dotyczy przeciwskazania z racji znacznych różnic ciśnień w powietrzu.
Czy jest możliwość negocjacji cen przy zamówieniach cyklicznych lub powyżej pewnych wolumenów? Oczywiście, że tak! Stała współpraca z naszą firmą owocuje preferencyjnymi cenami zakupu. Zachęcamy do współpracy