FILL AIR ROCKET

Woreczki z powietrzem, poduszki z powietrzem, to jedno z najtańszych rozwiązań do wypełniania pustych przestrzeni w paczkach oraz do unieruchamiania produktów. Poduszki dostępne są w różnych wymiarach, różnej długości i szerokości oraz różnej grubości folii. Na specjalne życzenie klienta mogą być z firmowym nadrukiem. System opakowań nadmuchiwanych Fill-Air Rocket™ spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące opakowań wielkogabarytowych, nie zajmując cennej powierzchni roboczej.

Zalety stosowania Fill Air Rocket

  • Oszczędność przestrzeni magazynowej – poduszki wypełnia się powietrzem na miejscu, dzięki czemu sama folia zajmuje niewiele miejsca magazynowego. Dodatkowo niedużej wielkości urządzenie można umieścić na blacie stołu na stanowisku pakowania.
  • Prosta obsługa – urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze, praktycznie nieawaryjne. Aby rozpocząć pracę, należy po prostu założyć folię i włączyć maszynę. Nie wymaga dostarczania sprężonego powietrza.
  • Bardzo szybkie urządzenie – jedno z najszybszych na rynku. Dodatkowo jest małe i mobilne. Istnieje także możliwość zaprojektowania tego rozwiązania do produkcji masowych dla zwiększenia wydajności i skrócenia czasu pakowania.
  • Uniwersalność – system może być wykorzystywany w dowolnych konfiguracjach, do zabezpieczania różnych produktów.
  • Rozmiar woreczków - folia o szerokości 200 mm umożliwia uzyskanie poduszek powietrznych 200x200 mm oraz 130x200 mm.

Woreczki z powietrzem to czyste, lekkie i ekonomiczne wypełnienie.